mercedes benz clk

Publikuar nga bledi: 2018-03-03 01:00:15 from Shqipëria 177

Detajet e reklamës

Mercedes benz clk 180 kompresor viti 2003.benzine.
kambio automatike.
Navi.
Xenon.
Sensor parkimi.
baxha.
sedilje cope.
Goma të reja.
Xhama të zinj origjinal. Makina eshte në gjendje perfektë, km origjinal mund ta kontrolloni dhe tek Benzi,të gjitha shërbimet e kryera në mënyrë sistematike.makina shitet për arsye mosperdorimi(tek dere) Çmimi nuk eshte I diskutueshëm.
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: CLK-Class / Mercedes-Benz
Modeli: CLK 200

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt