Mercedes-benz E 220 CDI viti 2002 “manuale”✔️

Publikuar nga Mercedes: 2018-03-13 13:01:35 from Shqipëria 250

Detajet e reklamës


-Mercedes benz E klas katerfenersh 210 -motori 220 cdi naft shum emonomike -viti 2001-2002 -kamjua manuale me 7 marsha -ftohja klima me ekran -hapje mbyllje qendrore me pult -sinjal alarmi me pult ekstra -gjithsej 2 celsat e makines orgjinal + 2 pultet e alarmit -pilot automatik -kasetofoni me cd,usb,aux -xhama elektrik -bagazhi hapet me pult -ganxh hekuri nga mbrapa -disqe alumini -dokumentat te paguara deri ne shtator 2018 + siguracion kasko -makina esht super e paster si brenda dhe jasht esht mbajt vetem per qejf -cmimi 3500€ i diskutushem nr: 0697664111

makina ndodhet ne sarande.
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjirokastër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt