Mercedes Benz E 270 Cdi Elegance portobagazh

Publikuar nga Erdit: 2017-09-14 01:00:10 from Shqipëria 124

Detajet e reklamës

Shitet autoveture mercedes motor 2.7 cdi, pavarsisht cilindrates se madhe mjeti eshte shume ekonomik sepse ka kambjo manuale, 173 kuaj fuqi, gjendja motorike perfekte, gjendja xhenerike shume mire. Mjeti i ardhur nga gjermania dhe vetem me 1 pronar per 6 vite resht. ABS, ESP, KONDICIONER, TEMPOMAT, DRITA XENON ORIGJINALE. Km 436 mij ORIGJINALE. Eshte nje veture perfekte per pune dhe familje. Vetem telefonata serioze, jo humbje kohe. Cmimi shume pak i diskutueshem
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 270

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt