Mercedes Benz E220 Cdi Evo

Publikuar nga Niku: 2017-09-15 01:00:56 from Shqipëria 120

Detajet e reklamës

Shitet E class 220 viti 2007,Kambio Automatike,Lekure,Navigator i madh,sensor parkimi para dhe mbrapa,kondicioner,2 çelsa,sensor dritash,sistem alarmi,euro 4,me katalizator per pastrimin e ajrit,disqe alumini origjinal,ngjyra e makines e zeze,176000km,dogane e paguar.Makina eshte me dokumenta gjermane dhe eshte ne gjendje shume te mire.Cmimi 9450 € i diskutueshem.
Çmimi:

9 450 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt