Mercedes Benz E220 Evo -07 Avangarde

Publikuar nga Adi: 2017-09-17 01:00:56 from Shqipëria 122

Detajet e reklamës

Shes Mercedez Benz E220 EVO automat viti 2007 Avangarde, autovetura e sapo targuar, dokumenta te paguara per 12 muaj, pervec siguracionit TPL automjeti ka dhe siguracion kasko, sherbime te sapo kryera si vaj filtra etj.., 4 goma te rea, makina eshte ne gjendie te perkryer.
Çmimi:

10 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt