MERCEDES BENZ E220 W211 CDI FULL OPTION AUTOMAT

Publikuar nga Naldi: 2017-06-23 13:01:47 from Shqipëria 186

Detajet e reklamës

AUTO TIRANASHITET OSE NDERROHET MERCEDES BENZ E220 CDIVITI PRODHIMIT: 2003- KAMBIO AUTOMATIKE TIPTRONIC, EURO 4, 220.000KM ME LIBER SERVISI- CLIMA AUTOMATIKE- RADIO CD, NAVIGATOR SYSTEM, TELEFON, STEPTRONIC, MBYLLJE QENDRORE, BORDCOMPUTER, KOMANDA NE TIMON, - ABS, ESP, 8 AIRBAG, 4 XHAMA ELEKTRIK- DRITA BIXENON- SEDILJE ELEKTRIKE ME NGROHJE- DISQE ALUMINI 16" 4 GOMAT TE REJA NE GJENDJE SHUME TE MIREMAKINA ESHTE E SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE PRILL 2018 NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE ASHTU DHE MOTORRIKE. CMIMI:5600€ I DISKUTUESHEM.PER ME SHUME INFO KONTAKT: 0696568483
Çmimi:

5 600 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt