Mercedes Benz E430 gaz shitet ose nderrohet

Publikuar nga bes: 2017-09-14 01:01:20 from Shqipëria 127

Detajet e reklamës

Benz e klas 430 prodhim amerike benzin gaz ne gjendje shum te mir full options automat 4 matic sendilje me memorje lekur ngrofje ftofje xenon baxho me ekran te madh komanda ne timon sensor parkimi para dhe mbrapa xhama te zi origjinal perde origjinale etj.
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 430

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt