Mercedes-Benz Ml 270 Cdi 2001

Publikuar nga Besnik: 2017-09-17 01:00:43 from Shqipëria 104

Detajet e reklamës

Mercedes-Benz Ml 270 Cdi,Automat,viti 2001.Makina eshte me letra te paguara deri ne Qershor 2017.Gjithashtu permban disa lloje opsionesh si psh:chrom edition(bedale inoks,inoks para dhe mbrapa)fenere Bi-Xenon,tapiceri lekure,serdilje elektike+ngrohje,pasqyra elektrike+palosje,navi,cd,kambjo automatike tip tronic,ridoto 4x4,xhama elektik,sensor shiu,2celsa,disje te Ml te re 17'Me goma michelin Etj.Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike motorrike dhe estetike.Cmimi 4200€.
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 270

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt