Mercedes Benz ML 320 Bluetec

Publikuar nga ErjonAuto: 2017-09-19 13:01:03 from Shqipëria 217

Detajet e reklamës

Mercedes-Benz ML320 BLUETEC , Viti Prodhimit 2009 me 205.000 Km me te gjitha faturat e sherbimeve qe me 0km, xhama te zinj origjinal , baxha xhami , navigator , sensor parkimi para mbrapa origjinal , disqe alumini , fener kseno , sedilje lekure + elektrike + ngrohje + me memory , sendilje me ngrohje dhe mbrapa , hapje mbyllje qendrore , klima bizonale me 2 zona , komando ne timon , timon me ngrohje , pedana anesore , kompjuter bordi , limitator shpejtesie , bagazhi mbyllje me buton si dhe haoje mbyllje me cels.Te gjitha sherbimet e bera.E sapo ardhur me dogan te paguar.Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…. Cmimi---19.000 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363--Viber—WhatsApp Facebook—ERJON AUTO Instagram----ERJONAUTO
Çmimi:

19 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 320

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt