Mercedes Benz ML320 4matik e Sapo Ardhur Nderrohet

Publikuar nga Auto: 2017-11-01 13:01:10 from Shqipëria 214

Detajet e reklamës

Mercedes Benz ML 320 4 matic marshe ne timon F1 viti prodhimit fundi i 2006 . Sendilje elektrike klima me 2 zona, komando ne timon, limitator shpejtsie, hapje mbyllje qendrore, sallon gjysem lekur gjysem kamosh xhama te zinje origjinal sensor parkimi Para&Mbrapa Origjinal diqe AMG Goma 70%etj . Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera e gatshme per cdo prov nga ana juaj .E Sapo doganuar edhe Sapo Ardhur nga FRANCA 🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷Makina eshte e pa perdorur asnje dite ne shqiperi Cmimi i diskutueshem ose nderrohet . Whats app
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 320

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt