Mercedes-Benz ML320 Benzin/Gas

Publikuar nga ML: 2017-09-15 01:00:30 from Shqipëria 300

Detajet e reklamës

Shitet ML320 Benzin/Gas kambjo automatik 4x4 me
Makina eshte ne gjendje shume te mir ka xhama te zinj origjinal sedilje me ngrohje kondicioner pasqyrat me mbyllje me buton baxha rrxhami drita xeno dhe fenera modeli ri cdo sherbim i ber nuk ka nevoj per gje!!!
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 320

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt