Mercedes-Benz S320 MUNDESI NDERRIMI

Publikuar nga Arlind: 2017-09-14 13:00:21 from Shqipëria 114

Detajet e reklamës

Shitet Mercedes-Benz s320cdi -01 me look -05. Ne gjendje perfekte nga ana mekanike, gjenerike dhe estetike me 246000km te kaluara. Ne 2016 i jan bere mbi 1500€ sherbime dhe eshte me gjitha opsionet e mundshme.Letra te rregullta dhe te paguara deri ne dhjetor 2017. Cmimi i pak i diskutueshem, VETEM SHITET jo nderrim. Nr kontakti 0695808416
Çmimi:

3 500 EUR   4 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: S-Class / Mercedes-Benz
Modeli: S 320

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt