Mercedes benz Vaneo CDI 2004

Publikuar nga Vaneo: 2018-01-14 13:00:35 from Shqipëria 204

Detajet e reklamës

Mercedes Vaneo 1.7 CDI Nafte.
5 Vende
Kambio Manuale 230.000 Km.
Gjendje super motorrike, mekanike dhe brenda.
Frena, Goma etj. Servis 1 mil leke me fature.
Makine perfekte per pune dhe familjare
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vaneo

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt