MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIC

Publikuar nga arben: 2017-11-15 13:00:30 from Shqipëria 110

Detajet e reklamës

Shitet
MERCEDES C 220 CDI
VITI 2001 MODEL 2002

VETURA OSHT MODEL I VEQANT EDHE KA SHUM EXTRA

I POSA ARDHUR -
DHE NUK KA NEVOJ PER ASNJE INVESTIM!!!

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE

EXTRA POSEDON:
**KLIMA
**AUTOMATIC
**KOPJUTER BORD
**TIMONI ME LEVIZJE SIPAS DESHIRES
**SENZORA TE DRITAVE
**SERVO TIMONIN
**ABS EDHE ESP
**AIR BAG
**ALARM E CENTRALL
**DRITA MJEGULLES
**MUZIK FABRIKORE
**2 QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT


INFO NE 045613666--------049858656
viber+37745613666
KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00
SMS IMEL MOS DERGO

FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...


VETURA GJENDET NE AUTOSALLON BENI

FSHATI STANOVC I EPERM

AUTO BENI: Viber: 37745613666
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Kukës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt