Mercedes c180 Kompresor

Publikuar nga Alban: 2018-01-30 13:01:43 from Shqipëria 208

Detajet e reklamës

Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe mekanike,letra dhe taksa te gjitha te paguara per nje vit.
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 180

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt