Mercedes C200 Automatic 05/2003

Publikuar nga Automatik: 2018-01-31 13:01:52 from Shqipëria 216

Detajet e reklamës

Makina eshte ne gjende shum te mir
Te gjitha sherbimet e sapo bera ne gjermani
Sapo I eshte ber Tüv
4 goma te reja dimri t sapo vendosura + 4 vere me disqe
Automatic
Viti 05/2003
Tempomat
Sensor parkimi para mbrapa
Asnje pik kalbesire
Bagazhier me 6 CD
Targa gjermane
Ne dat 27.01.2018 hyri ne shqiperi
Cmimi 3700€ dhe taksa e doganes  ne cmim
Te interesuarit ne inbox ose viber 0697537299
Jo nderrim vetem shitet
Faleminderit!
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt