Mercedes C200 cdi super gjendje

Publikuar nga Trevis: 2017-09-15 13:01:24 from Shqipëria 117

Detajet e reklamës

Mercedes benz portobagazh..super gjendje..sapo ardhur nga gjermania..kamjo manjale .goma te reja..euro.4..full option...xhama elektrik dhe sendilje elektrike..shum i paster..ngjyra jeshile e nuancuar..kamjo manuale..radio..cd....super i mirmbajtur !!!
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt