Mercedes C220 Nafte Automat

Publikuar nga Auto Rreli: 2017-10-16 13:00:34 from Shqipëria 181

Detajet e reklamës

Mercedes-Benz C Class 220 Nafte Automat Viti 2005, Makina sa po ka ardhur nga gjermania, me dogane te paguar ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, kamjo ne gjendje perfekte, sendilet me fryrje, cdo gje funksionale, 186 mij km, Gati per cdo lloj prove nga ana juaj.. Cmimi 5400€...
Çmimi:

5 400 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt