Mercedes CLK 200 Kompresor

Publikuar nga Genti: 2017-09-15 01:00:19 from Shqipëria 128

Detajet e reklamës

Clk 200 Kompresor .
Avangarde.
Km 198000.
Benzine.
Gri.
Tapiceria lekure e zeze dhe shume e paster.
Tavan i zi(nga jashte).
Kambio Manuale.
Klima elektronik.
Xhama te zinj origjinal para pas(te shenuar ne lejen e qarkullimit) dhe xhamat origjinal qe ka pas.
Drita mjergulle.
Çmimi:

2 500 EUR   3 800 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: CLK-Class / Mercedes-Benz
Modeli: CLK 200

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt