Mercedes clk benzin/gaz automat okazion

Publikuar nga Claudio: 2017-09-23 13:00:53 from Shqipëria 143

Detajet e reklamës

Shitet mercedes benz clk viti prodhimit 2003
Kambio automatike motorr 2.4 benzin/gaz impianti i sapo montuar
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer si nga ana estetike dhe motorrike dokumenta te paguara deri ne qeshor 2018 4 goma te reja te sapo vena model american condicioner clima etj etj per me shume info 0686431333
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: CLK-Class / Mercedes-Benz
Modeli: CLK 240

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt