MERCEDES CLS 350, VITI 2011, AUTOMATIKE, FULL

Publikuar nga AUTO-MIX-TIRANA: 2018-11-10 01:00:36 from Shqipëria 78

Detajet e reklamës

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.99 cc nafte, kambio automatike, viti prodhimit 11/2011, navigator, komanda ne timon, klima, pilot automat, xhama elektrik, pasqyra me palosje, sedile elektrike+memorie+ngrohje+ftohje, sensore parkimi para dhe mbrapa, mbyllje qendrore, larje feneresh, ndezje me start, abs, esp, drita xenon+led, radio cd+aux+dvd+tel, marshe ne timon, sallon lekure, baxha xhami, etj etj
Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme...
Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..
NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIT
https://www.facebook.com/automixtirana

Çmimi:

21 900 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: CLS-Class / Mercedes-Benz
Modeli: CLS 350

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt