Mercedes E200 7 Gang /nderrim

Publikuar nga Mercedes: 2017-09-14 13:01:37 from Shqipëria 124

Detajet e reklamës

vetem pak dit me cmim nen kosto 16200 euro urgjent•
Shum e bukur me baxho kilometra origjinale
Extrra sedile lekure ngjyr ZEZE me ngrohje BiXenon sensore parkimi para dhe mbas navigator te madh komanda ne timon leva e marshit te timoni sapo ardhur viti prodhimit 07-2012 me dogan te paguar me kesh 18000€ me nderrim 19000€ (Nderrohet me makine me te lire deri vitin 2007 ose apartament 1+1 me sip te vogel)i) Targuar me targa te zgjedhura dhe dok deri ne Gusht 2018 mos e humbisni
• E 200 CDI
• Automatik
• Gang oben
• 7 Gang
• Sitzheizung
• Front-und Seiten Airbag
• Elektr. Wegfahrsperre
• Isofix ( Kindersitzbefestigung)
• Tagfahrlicht
• Tempomat
• Start/Stopp-Automatik
• Nebelscheinwerfer
• Tagfahrlicht
• Partikelfilter
• Euro 5
• Front-und Seiten Airbag
• Alufelgen
• Sitzheizung
• Elektr. Fenster
• Leder Sitze
• Elektr. aussenspiegel
• Alle Angaben
Çmimi:

16 200 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 200

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt