Mercedes E240 Elegance

Publikuar nga Mercedes: 2017-09-16 01:00:33 from Shqipëria 124

Detajet e reklamës

Mercedes Benz E240 viti 1999 Elegance Benzin+Gaz impiant Landi Renzo i montuar ne Gjermani.me Euro 4 ne gjermani..pasqyra me palosje ...hapse xhami ..perde tek dyert dhe mbrapa ..me dekomenta te paguara deri ne shtatore 2018...ne gjendje te shkelqyer 3800euro i diskutueshem
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 240

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt