Mercedes E350 FULL Mundsi Nderrimi

Publikuar nga E350: 2017-09-14 13:00:35 from Shqipëria 130

Detajet e reklamës

Shitet Mercedes E350 CDI BlueEffciency, I sapoardhur nga gjermania me dogane te paguar letra te sapo prera per nje vit , viti prodhimit fundi i 2009 . Makina eshte FULL OPTIONS- sallon ngjyr kaf shum te bukur, serdilje elektrike me ngrohje, navi- klima, baxha xhami ,sensor parikim, sensor shiu, dirta xeno-bixeno fener inteligjent( kthehen sipas rruges), limitator shpejtesie , komando ne timon, marsha ne timon, timon dururi, stopa led , klima me 4 zon dhe mbrapa, hapje mbyllje qendrore, timon elektrik alarmant( dridhet kur del jasht hapsires se rruges) e shum opsione te tjera . Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera rregullisht gati per cdo prov nga ana juaj . Eshte shum e vecant edhe teper e mbajtur si makin nuk ka nevoj per asgje . Whats APP- VIBER- 0697037777. Cmimi i diskutueshem dhe mundsi nderrimi . JU FLM.
Çmimi:

20 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 350

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt