Mercedes E350 Look AMG

Publikuar nga U2012: 2018-07-13 13:00:15 from Shqipëria 119

Detajet e reklamës

Shitet E350 benzine. I ardhur nga Amerika.
Opsionet: Sedile lekure dhe elektrike dhe me memorje, timon druri dhe me rregullim elektrik, sensore parkimi dhe kamera, tavan xhami panoramik, stop&start, frenim automatik dhe sensore ne pasqyre per kendin 0. Makina eshte full me opsione. Cmimi i diskutueshem
Çmimi:

26 000 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 350

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt