Mercedes Full Extra Distronic,Ngrohje Timoni Etj

Publikuar nga Vendodhja_Elbasan: 2018-07-20 01:00:44 from Shqipëria 112

Detajet e reklamës

Okazion Per 7 Dite Cmimi:11.400 Euro Nr cel:068 20 65 434
Pas 7 Ditesh Cmimi Shkon 13.000 Euro
Mercedes Benz S350 BENZINE GAS -199 000 km
Kambio AUTOMATIK MARSHA NE TIMON F1- Nr cel:068 20 65 434 CMIMI 11.400EURO
GOMA R18-90%
KAMERA NIGHT VIZION ,
SENSORE PARKIMI LASER PARA DHE MBRAPA ,
DYER DHE BAGAZH ME BUTON DHE ME MBYLLJE ME THITHJE,
DISTRONIC PLUS DERI NE NDALIM VETE NE MENYRE GRADUALE,
FENERE BI XENON DHE ME LEVIZJE SIPAS KTHESAVE,
TAVAN GJYSEM XHAM ,
XHAMAT DOPIO ME FOTOELEMENT NGJYRE VIOLET,
TIMON GJYSEM DRURI DHE ME NGJOHJE,
AUDIO HARMAN KARDON KARIKATOR 6 CD DHE MP3 MEMORY CARD TV LOGIC 7,
PAQYRA ANTI VERBUESE,
SEDILJET PARA ME MEMORIE NGROHJE FTOHJE ME MASAZH DHE ME KAPJE NEPER KTHESA , MBRAPA ME LEVIZJE SIPAS POZICIONIT TE DUHUR ,
BUTON ICE PER AKULL ,
FENERE MJERGULLE DHE ME LARJE PRESION WASHER,
STOPA LED PRAPA ,
EDHE SHUME E SHUM TE TJERA MAKINA NUK KA KOMENTE ESHTE FULL PER LLOJIN E VET DHE ME T GJITHA SHERBIMET E BERA E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE ..........
NUK BEJ NDERRIM ME MAKINE TJETER E THEKSOJ KTE GJE DHE PRES VETEM TELEFONATA SERIOZE PER ATO QE JAN VERTET TE INTERESUAR 068 20 65 434 CMIMI 11400 EURO
Çmimi:

11 390 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: S-Class / Mercedes-Benz
Modeli: S 350

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt