Mercedes Vaneo 1.7 CDI 2004

Publikuar nga Vaneo: 2018-01-10 13:00:33 from Shqipëria 127

Detajet e reklamës

Mercedes Vaneo 1.7 CDI Nafte.
5 Vende
Kambio Manuale
230.000 Km te bera
Gjendje super motorrike, mekanike dhe brenda.
Sherbime te kryera me fatura.
Frena, Goma te reja.
2800 euro i pa diskutuesgem
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vaneo

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt