Mercedez Benz Cls 320 Cdi

Publikuar nga Cls: 2017-09-16 01:01:04 from Shqipëria 112

Detajet e reklamës

Shitet CLS 320 Naft, viti prodhimit fundi i 2006 180000KM Orgjinale. Opsionet- serdilje elektrike, sallon lekure ngjyr vishnje shum te paster, navi te madh aux bagaxhier , klima , limitator shpejtesie, komando ne timon, drita xeno etj. Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera rregullisht gati per cdo prov. CMIMI I DISKUTUSHEM..,,,
Çmimi:

11 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: CLS-Class / Mercedes-Benz
Modeli: CLS 320

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt