Mercedez Benz ML270

Publikuar nga Vullnet Domi: 2017-10-21 13:01:07 from Shqipëria 184

Detajet e reklamës

SHITET :

Shitet mercedes benz ml 270 .
Me dokumenta shqiptare.
Me krah anglez.
E mirmbajtur ne gjendje prefekte matorrike dhe fizike!
Cmimi 4300 Euro.
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt