MERCEDEZ C 220 CDI - NAVI - BAXHO - AVANTGARDE -07

Publikuar nga SHITET: 2018-02-02 01:01:04 from Shqipëria 235

Detajet e reklamës

-MERCEDEZ C 220 CDI
-VITI 8/2007
-MODELI AVANTGARDE
-SENSORE PARKIMI ORIGJINAL
-FENERE BI-XENO & ME LEVIZJE SIPAS TIMONIT
-TAPICERI LEKURE & RROBE NGJYRE GRI
-BAXHO XHAMI ME HAPJE ELEKTRIKE
-SEDILJE ELEKTRIKE DHE ME NGROHJE
-PASQYRAT ME PALOSJE
-NAVI I MADH , RADIO CD , MP3 , AUX
-STOPA ME LED
-GOMAT MISCHELIN ME DISJET R16 AMG

ME DOGANE TE PAGUAR , SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !!
SHUME MAKINE E PASTER & E MBAJTUR SI BRENDA DHE JASHTE !!
JAM GATI PER CDO KONTROLL NGA JU !!

CEL: 068 21 21 347
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt