Mercerdes e 270 eleganc

Publikuar nga Flori: 2017-09-17 01:00:48 from Shqipëria 125

Detajet e reklamës

Mercedes e 270 eleganc blu e eret nga jasht pana nga brenda shum.i paster si jasht dhe brenda pa asnje gervishtje me km e veta me liber sherbimesh 215 mij km origjinale mund ta kontrolloni ku te doni ne gjendje super motorike dhe xhenerike vaj filtra motor plus kamio te sapo nderuara makina 7 dit ka qe ka hyr nga gjermania esht ne super gjendje amortizatoret te 4 te sapo nderuar te bler ne gjermani origjinal te bencit ferotat te sapo nderuara gomat te 4 te reja me gjith disqe avangardi kondicioneri i sapo nderuar punon perfekt navi plus bagaxhier te bencit me 6 cd origjinal dhe shum opsione te tjera mund ta shifni vet cmimi 5700 euro pak i diskutushem letrat i mbarojn 15 gusht 2018.
Çmimi:

5 700 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 270

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt