Mitsubishi

Publikuar nga Mitsubish: 2017-09-14 01:00:31 from Shqipëria 119

Detajet e reklamës

Shitet Mitsubishi L 200, Viti 2005, Klm 210 mi, me Dogan te paguar. E sapo ardhur nga zvicrra. Cmimi 6500 e. E ka dhe mbuleses e vet.
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: L200

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt