Mitsubishi Galant ndrrim me skuter

Publikuar nga Mitsubishi: 2018-01-04 01:00:17 from Shqipëria 143

Detajet e reklamës

Mitsubishi Galant
2.0 benzin
Kamjo manuale
Kondicioner
Dvd e madhe
Portobagazh
Xhama te zi
Ne rrug te gjat esht shum ekonomike
Makina esht shum e paster dhe ne gjendje shum te mir. Tapiceria esht akull
Makina esht pa dogan, ndodhet ne Tirane tek rruga Elbasanit
Çmimi:

1 300 EUR   1 999 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Kukës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Galant

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt