MITSUBISHI PAJERO SPORT 2.5 NAFTE GJENDJE PERFEKTE

Publikuar nga ardi: 2017-09-15 13:00:24 from Shqipëria 122

Detajet e reklamës

shes mitsubishi pajero sport nafte 2.5 gjendje perfekte e nuk ka nevoje per as 1 sherbim.makines sapo i jane bere vaj filtra goma te reja 90% dhe sherbime te tjera.letrat te paguara per 1 vit.makina eshte mbajtur per qejf fotot flasin vet.cmimi i diskutueshem!jam i gatshem per cfaredolloj prove nga ana juaj!
Çmimi:

5 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Pajero

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt