Multicom.me - Ofron oferta per IPHONE 7 PLUS

Publikuar nga Multicom.me: 2017-09-14 01:01:36 from Shqipรซria 118

Detajet e reklamรซs

๐Ÿ†•๐Ÿ†•Multicom.me๐Ÿ†•๐Ÿ†•
๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ Super Oferta ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ
#Produktet jan te pa hapur me kuti .
๐Ÿ iPhone 7 [32GB]๐Ÿ‘‰ 420โ‚ฌ ๐Ÿ
๐Ÿ iPhone 7 [128GB]๐Ÿ‘‰ 550โ‚ฌ ๐Ÿ
๐Ÿ iPhone 7 PLUS [32GB]๐Ÿ‘‰ 650โ‚ฌ ๐Ÿ
๐Ÿ iPhone 7 PLUS [128GB]๐Ÿ‘‰ 760โ‚ฌ ๐Ÿ
๐Ÿ iPhone 7 PLUS [256GB]๐Ÿ‘‰ 880โ‚ฌ ๐ŸBlej 1 dhe fito dhe 5 te tjere gratis
๐ŸŒบ Galaxy S7 Edge ๐Ÿ‘‰ 435โ‚ฌ ๐ŸŒบ
๐ŸŒบ Galaxy S8 ๐Ÿ‘‰ 540โ‚ฌ ๐ŸŒบ
๐ŸŒบ Galaxy S8+ ๐Ÿ‘‰ 640โ‚ฌ ๐ŸŒบ
Garancia ๐Ÿ‘‰12 Muaj
โ˜Ž๏ธ+38269801384 - VIBER
#Bejme dhe dergesa ne rrethinen e malit te zi po ashtu ne Kosove dhe Shqiperi .๐Ÿš•๐Ÿš•

Ad:
#Multicom.me
#perballe telenor - plave
Multicom.meโœ…

Ju lutem na kontaktoni ne viber
+38269801384
fb.com/mcretail
multicom.me
ร‡mimi:

-

Komuna: Gjirokastรซr
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 7 Plus

Reklamรซ

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kรซrko

Kontakt