NDERROJ ME APARTAMENT. Plus lek sipas okazionit

Publikuar nga Klodian: 2017-09-14 01:00:57 from Shqipëria 119

Detajet e reklamës

Bmw x4 M full opsion, viti 2015,ngjyre e bardhe perle,e sapo ardhur nga italia,me te gjitha dokumentacionet,makina eshte si e re,ska nevoje per asnje sherbim. 50.000€. Nderroj me apartament vetem ne tr,mund te shtoj edhe lek nese ja vlen.Ju lutem vetem persona seriozisht te interesuar, larg kuriozet dhe enderrimtaret.
Çmimi:

50 000 EUR   60 000 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X4

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt