Nissan Qashqai 1.5 dci 2011 Full Option

Publikuar nga Enrik Hasa: 2017-09-14 01:01:10 from Shqipëria 119

Detajet e reklamës

Makina ka patur vetem nji pronar. Arsyeja e shitjes esht se familiari kerkon te largohet nga qytetit ku jeton. Mjeti ndodhet ne Milano. Rrug te gjata ka kryer vetem nje ate Milano-Durres pjesa tj la levizur vetem brenda per brenda milanos. Makina esht ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike, tapiceria perfekte, mjeti ka baxha me xham deri ne sediljet mbrapa. OKAZION SHPEJTONI Nissan Qashqai 1.5 dci 2011 full optional. (Cmimi i diskutueshem)
Çmimi:

15 990 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Qashqai

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt