NISSAN QASHQAI,AUTOMAT,2.0 NAFTE,2007,CMIMI:8600 E

Publikuar nga AUTO CLASS: 2018-07-22 13:00:13 from Shqipëria 129

Detajet e reklamës

NISSAN QASHQAI,VITI 2007,4x4,AUTOMAT,2.0 NAFTE,NGJYRE SHAMPANJE,SALLON LEKURE,FULL PANORAMA,SEDILJE ME NGROHJE,NAVIGATOR,KAMERA PARKIMI,CD,BAGAZHIER 6CD,KLIMA BIZONE,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,CRUISE CONTROL,KOMPIUTER BORDI,FENERE XENON,PERDE ANESORE,GANXHE MBRAPA,TELEFON,BLUETOOTH,GOMA TE REJA ETJ.....E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA NJE DORE E PERDORUR,168.200 KM ME LIBER SHERBIMESH,DISPONON DY CELESA,ME DOGANE TE PAGUAR,NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE,CMIMI:8600 EURO I DISKUTUESHEM.FOLLOW NE INSTA DHE FACEBOOK “AUTO CLASS”.INFO:0684161077,0692765740.FALEMINDERIT
Çmimi:

8 600 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Qashqai

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt