Nubia Z11 6/64, shes/nderroj

Publikuar nga Eri.X: 2017-09-16 01:01:52 from Shqipëria 121

Detajet e reklamës

Telefoni eshte i perdorur por ne gjendje perfekte, telefon i vecante dhe vlera reale e tij eshte 550€.
Ose nderrohet me..

OnePlus 5

Google Pixel XL

Huawei Mate 9

Htc U11

Xiaomi Mi Note 2 6/128

Meizu Pro 6 Plus

CMIMET JANE TE DISKUTUESHME
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter org

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt