Nubia Z11 6GB Ram

Publikuar nga Eri.X: 2017-09-15 13:02:24 from Shqipëria 117

Detajet e reklamës

Telefoni eshte i perdorur por ne gjendje perfekte, telefon i vecante dhe vlera reale e tij eshte 550€.

Shitet 400€. Ose nderrohet me..

OnePlus 5

Google Pixel XL

Huawei Mate 9

Htc U11

Xiaomi Mi Note 2 6/128 plus 100€ nga ju.

Meizu Pro 6 Plus plus 100€ nga ju.

CMIMET JANE TE DISKUTUESHME
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter org

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt