OFERTE SAMSUNG SM J530F Octa-core 1.6 GHz

Publikuar nga AMERICAN COMPUTERS: 2017-09-14 13:02:23 from Shqipëria 137

Detajet e reklamës

SAMSUNG SM-J530F/DS
Octa-core 1.6 GHz
RAM 3 GB
STORAGE 16 GB
SCREEN 5.2''
KAMERA 13 MP/13 MP
PRODUKTI ESHTE I RI NE KUTI, PRODHIM EUROPE.
JEPEN DHE ME KESTE
CEL 0682082012
ADRESA-RR SULEJMAN DELVINA ,PERBALL ME HOTEL DIPLLOMAT 1
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy Chat B5330

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt