Ofrohet pune

Publikuar nga ADRIJANA: 2017-09-13 13:02:34 from Shqipëria 149

Detajet e reklamës

ofrohen vende pune per femra qe kan nje paraqitje te mir .me nje rrog shum te mir 3000 mij euro minimumi ne muaj .kush esht e interesuar mund te na shkruani ne kete andres emaili. club_prive@hotmail.com
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt