OFROHET PUNE per STAFF RESTORANTI

Publikuar nga RESTAURANT: 2017-09-14 01:02:37 from Shqipëria 125

Detajet e reklamës

OFERTE PER PUNE :
KAMARIERE (M)
SANITARE (F)

TE INTERESUARIT TE KENE EKSPERIENCE PUNE MBI 3 VJECARE. NE SHERBIM,DHE TE PUNOJNE NE GRUP.TE INTERESUARIT TE JENE SERIOZE .
PER CDO INFORMACION TE DERGOJNE SMS NE NR E TELEFONIT
Çmimi:

-

Komuna: Librazhd
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt