OFROHET PUNE per STAFF RESTORANTI

Publikuar nga RESTAURANT: 2017-09-14 01:02:40 from Shqipëria 124

Detajet e reklamës

OFERTE PER PUNE :
KAMARIERE (M)
BANAKIERE (F)
GUZHINIERE (M+F)
NDIHMES GUZHINIERE (M+F)
SANITARE (F)
PUNONJESE PER LAVAPJATE (F)

TE INTERESUARIT TE KENE EKSPERIENCE PUNE MBI 5 VJECARE.TE KENE AFTESI DREJTUESE DHE MENAXHUESE NE SHERBIM,DHE TE PUNOJNE NE GRUP.
KUZHINA ESHTE E STILIT MESDHETAR (MEDITERRAIN) .RESTORANTI ESHTE KLAS DHE TE INTERESUARIT TE JENE SERIOZE .
PER CDO INFORMACION TE DERGOJNE SMS NE NR E TELEFONIT

ADRESA :ISH BAR (OAZI), PRANE FAKULTETIT EKONOMIK,ELBASANÇmimi:

-

Komuna: Elbasan
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt