OGAZION!!

Publikuar nga Ledjon : 2017-11-21 13:01:37 from Shqipëria 172

Detajet e reklamës

Berat

Shitet Audi A6 2.4 V6 Benzine automatik 7 marsha. Prodhim 2005. Makina eshte perdorur ne zvicer. Opsione: Butona ne timon, Fenere Bixenon, Larje Feneresh, Klima Automatike, Kambio Automatike 7 Marsha, Pasqyra me nxjehje, Sensore Drite dhe Shiu, Sensor parkimi 2 Celesa origjinale, Disqe Alumin 19 orgjinal 185 mije km origjinale me liber sherbimesh. Vaji i ndrruar ne shtator 2017 Longlife 10W-30, mund te perdoret dhe 15000km sipas rekomandimit te Audit. Zinxhiret e motorrit te ndrruara ne zvicer. E gatshme per cdo lloj prove
Çmimi:

7 000 EUR   7 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt