OKAZION ASUS PEGASUS 2 PLUS

Publikuar nga 2017-09-10 13:02:42 from Shqipëria 211

Detajet e reklamës

Kam per te shitur nje smartphone ASUS PEGASUS 2 PLUS modeli x550 .Eshte me 2 karta sim,me 4G internet,Ekrani 5.5 inch dhe kamera perpara 13MP me dy blitze-kamera e pasme 8 MP.
Per me teper info rreth telefonit klikoni ne linku meposhte :

http://www.gsmarena.com/asus_pegasus_2_plus-7378.php


Eshte 3 muaj i perdorur dhe ne gjendje shume te mire.E shes per arsye se kam cel tjeter.Nuk ka ulje cmimi.Cmimi i fundit eshte 10 000 lek te reja.
Telefoni shoqerohet me kutine e vet dhe karikuesin origjinal Asus,me xham mbrojtes dhe kellef.

VETEM TELEFONATA SERIOZE , FLM
Viber,Whats up : 0696060321
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Korçë
Prodhuesi: Asus
Modeli: Pegasus

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt