OKAZION BENZIN+GAZ NDERROHET BMW 530

Publikuar nga BMW: 2017-06-19 14:22:51 from Shqipëria 188

Detajet e reklamës

Shitet BMW 530 LUNGO FULL OPTIONS.motorri 3.0(nuk e kap takse e lluksit)Automatike ne super gjendje.Impianti gazit i porsa vendosur LOVATO me 3 vjet garanci.Makina ka hyre ne shqiperi me 10 shkurt,e ardhur nga ZVICRRA 🇨🇭🇨🇭🇨🇭..E porsa targuar me targe te bukur,letrat taksat sig te paguara deri me shkurt 2018.I jane bere nedrrim i vajit te motorrit kambjos dhe filtrat.4 goma te reja 100% sapo i jan vendosur te 2016.Eshte ne super gjendje nuk ka mevoje per asnje sherbim.Me 170'000 km origjinale mund ta kontrolloni ku te doni.Sallon lekure ngjyre bezhe pa asnje gervishtje dhe shum e paster.Shitet ose nderrohet me makine me te vogel.8350 euro!!!Tag - Tag : Abarth - Alfa Romeo - Audi - Bentley - BMW - Cadillac - Chevrolet - Chrysler - Citroen - Dacia - Daewoo - Daihatsu - Dodge - Ferrari - Fiat - Ford - Foton - GWM - Honda - Hyundai - Isuzu - Iveco - Jaguar - Jeep - Jinbei - JMC - KIA - Lamborghini - Lancia - Land Rover - Lexus - Lotus - Mahindra / Renault - Maserati - Mazda - Mercedes - MG - Mitsubishi - Multicar - Nissan - Opel / Vauxhall - Peugeot - Porsche - Renault - Rover - Saab - Samsung - Seat - Shuanghuan - Skoda - Smart - SsangYong - Subaru - Suzuki - Tata - Volkswagen - Volvo
Çmimi:

7 377 EUR   8 350 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt