OKAZION BMW 740

Publikuar nga Olsi: 2017-10-02 01:00:50 from Shqipëria 146

Detajet e reklamës

Okazion,,,Shitet BMW 740 nafte,viti prodhimit 2003,me 235.000 km origjinale,me baxho,kamjo automat,te gjith xhamat me zhive dhe dopjo xham,me perde mbrapa,me kondicioner dhe klima,me te gjitha serviset e bera,marshet dhe ne timon F1 ,tapiceri shumm e paster ngjyre bezhe,nuk bej ndrrime,5500 EURO
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 7 / BMW
Modeli: 740

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt