( OKAZION ) GOLF 4 1.6 benzin

Publikuar nga erion: 2018-06-15 13:00:54 from Shqipëria 107

Detajet e reklamës

Golf 4 , 1.6 benzin . Makina eshte ne gjendje perfekte si motorrike dhe xhenerike . LETRAT E SAPO PAGUARA SKADOJN MAJ 2019 .. Sendilje me ngrohje , disqe Benson , fshirse feneresh .Pasqyra elektrike . sistem audio origjinalet 6 CD charger dhe AUX .. ESP ...ne cmim perfshihen plus 4 goma bore Rezerv ...cmimi 2000€ i Pa diskutushem. ... makina esht super ska nevoj per asnje sherbim
Çmimi:

2 000 EUR   2 400 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt