Okazion Hyrje Ne Radhime 28000 Euro - Vlore

Publikuar nga 0684750452 2017-06-21 08:09:48 from Shqipëria 137

Detajet e reklamës

Shesim hyrje ne koder Radhime disponojme dy te tilla kate te pare dhe te trete te cilat jane te sapoperfunduara.Secila ka siperfaqe prej 54m2.hyrjet ndodhen ne apartamente 4 kateshe (ne formen e vilave)Kane pozicion shume te mire ,me nje pamje fantastike te detit.Cmimi eshte fantastik.Nxitoni nuk do mbeteni te zhgenjyer

  • Pagesa: 28,000 Euro

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Vlore

  • Adresa: Radhime

  • Lexime: 592 here
  • Mobilimi: 0

  • Ambienti: 0

  • Siperfaqa: 0

  • Kati: 0

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt